O nas

Beautiful aurora over Hamnoy, in the Lofoten islands, Norway

Informacje o nas

Przez ponad 7 lat istnienia SeaTravel na rynku turystycznym wyspecjalizowaliśmy się w organizacji wyjazdów do krajów nadbałtyckich i skandynawskich. Pracujemy po to, aby zapewnić niesamowite wrażenia z każdej podróży wszystkim tym, którzy zdecydują się na wyjazd zorganizowany za pośrednictwem naszego biura.

Nasze biuro podróży specjalizuje się w turystyce po krajach Skandynawii, na naszej stronie znajdą Państwo oferty wycieczek do Oslo, Kopenhagi czy Sztokholmu. SeaTravel to nie tylko wyjazdy oparte na zwiedzaniu największych dóbr narodowych danego kraju. Proponujemy także wycieczki zorientowane na podziwianie piękna skandynawskiej przyrody, wyjazdy szlakami kulinarnymi, świetną zabawę w Legolandzie dla całej rodziny czy możliwość zorganizowania wyjazdu według pomysłu klienta. Na stronie znajduję się również propozycje wyjazdu do Petersburga bez wizy czy długie rejsy dalekomorskie. Nasze oferty obejmują zarówno, kilkudniowe wyjazdy, jaki i krótkie wycieczki po sztandarowych miejscach Skandynawii. Zapewniamy odpowiednio zorganizowane oferty wyjazdów indywidualnych, wycieczki dla grup zorganizowanych, czy propozycje organizacji wyjazdów firmowych.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami skandynawskimi jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Mamy nadzieję, iż w naszej ofercie znajdą Państwo propozycje spełniające Państwa oczekiwania. Ufamy, iż każdy wyjazd spędzony z nami zapewni Państwu niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy do kontaktu Tel: +48 58 306 24 44