Opinie

Serdecznie dziękujemy za fantastyczną wycieczkę. Mieliśmy ogromną przyjemność korzystać z tak profesjonalnie przeprowadzonej imprezy. Wszystko było na wysokim poziomie. Czuliśmy się zaopiekowani na sto procent! Pani Magdalena jako pilot i Pan Ryszard jako kierowca stworzyli fantastyczną atmosferę, zapewnili nam i bezpieczeństwo, i przyjemność poznawania tego co nas otaczało, a to było wprost cudowne. Mamy nadzieję, że Wasze biuro będzie działało jak najdłużej czego życzymy wszystkim tym, którzy będą mieli przywilej z jego usług skorzystać tak jak my.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Krzysztof i Jolanta,

Urlop fantastyczny, krajobrazy niezapomniane :)

p. Anna,

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki przez Państwa zorganizowanej. Wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Pewnie dlatego nie było osób, które miałyby pretekst do pretensji (z drobnym wyjątkiem potwierdzającym regułę). A słodkie, codzienne przysmaki (i te niecodzienne) były codzienną miłą niespodzianką. Nie można być niezadowolonym gdy się ma taką opiekę i kierowcę, do którego czuje się zaufanie. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Pozdrawiamy.

p. Ewa i p. Andrzej,

To już druga nasza przygoda z Waszym biurem. Tak poprzednio jak i tym razem gratulujemy sprawnej organizacji i perfekcyjnego wręcz dopracowania szczegółów wycieczki.
Szczególnie chcieliśmy wyrazić uznanie dla kierowcy autokaru Pana Ryszarda - co poniektórym (bardziej wrażliwym) dawał niezbędne poczucie bezpieczeństwa a idealne wręcz rozplanowanie podróży w czasie zasługuje na najwyższe uznanie – mistrzostwo świata :)

Serdecznie pozdrawiamy.

p. Ewa i p. Jacek,

Bardzo, bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowana wycieczkę w tym miłe niespodzianki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno z Państwem jeszcze się wybierzemy - dlatego z góry dziękujemy za przesłanie pocztą katalogu, dziękujemy także za przesłane zdjęcia.

Proszę pozdrowić od nas Panią Magdę i naszego kierowcę Rysia.

p. Grażyna i p. Jerzy,

Dzień dobry,

W imieniu całej naszej grupy oraz swoim własnym chciałabym podziękować Panu za wspaniale zorganizowaną wycieczkę.

Dużym i bardzo miłym zaskoczeniem były kabiny zewnętrzne, sprawiły wiele radości nie tylko dzieciom. Nie wiem, jak udało się Panu je załatwić, ale bardzo, bardzo dziękuję.

A szczególne podziękowania za doskonałego kierowcę (jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności) oraz za przewodniczkę, panią Urszulę. Jej profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie są nieocenione i sprawiły, że tę wycieczkę będziemy długo i mile wspominać.

Szczerze gratulujemy tak wspaniałych współpracowników i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli znowu z nimi podróżować.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

Pozdrawiam serdecznie,

p. Klara w Warszawy,

W nawiązaniu do wycieczki "Trzy Skandynawskie Królestwa" chciałam podziękować za pełne życzliwości traktowanie począwszy od obsługi w biurze, przez indywidualną rozmowę i odpowiednie pokierowanie na terminalu w Gdyni aż po opiekę na wycieczce. Proszę o przekazanie podziękowań dla Pani Magdy za troskę „czy daję radę” i dla Pana Andrzeja za anielską cierpliwość na trasie (luk bagażowy + wózek wyjmij-zapakuj :-)) Pierwsza moja wycieczka z wózkiem.

Dzięki Wam stres zredukowany do minimum.

p. Sylwia,

W imieniu całej grupy składam Panu serdeczne podziękowania za kopenhaską majówkę.

Jesteśmy wszyscy usatysfakcjonowani, dziękujemy za pilotkę Anię i kierowcę Tadeusza. Ania bardzo kompetentna i pomocna, w każdej sytuacji, zarówno przy zakupie dodatkowych atrakcji, jak i spożyciu mało znanych niektórym potraw. A Tadeusz również świetny.

Dziękujemy serdecznie!

Pozdrawiam, Renia.,

Wycieczka była wspaniała ! Profesjonalna i miła Pani Przewodnik- Magdalena, pomocny i bardzo dobrze zorientowany kierowca - Pan Piotr. Niezawodny i luksusowy autokar i wszystkie wspaniałości na promie.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia Kopenhagi i Oslo.

Elżbieta i Piotr z Łodzi,

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałą organizację wyjazdu.

Nasi pracownicy, w tym również moja skromna osoba, do dzisiaj wspominamy Danię i naszą miłą przewodniczkę panią Magdę.

Joanna z Lublina,

Pragnę Panu podziękować za przewodniczkę Panią Ulę, która okazała się nie tylko profesjonalistką w każdym calu , ale pełną życzliwości i serdeczności osobą. Służyła pomocą jeszcze przed wyjazdem. Jak do Kopenhagi tylko z Panią Ulą.

Właśnie wczoraj wróciliśmy z wycieczki Magia Norwegii. Chciałem w swoim, rodziny i raczej większości uczestników serdecznie podziękować za wspaniałą wycieczkę. Plan był napięty, pogoda zmienna, ale wrażenia – WSPANIAŁE!

Organizacyjnie - wszytko grało i odbywało się na czas. Niezłe hotele z bogatym i smacznym bufetem. Bardzo wygodny autokar, świetny kierowca - pan Wiesław.

No i pani Magda – przewodniczka – to “perła” Państwa firmy – ogromna wiedza połączona z darem przekazywania, takt, elegancja, sprawność organizacyjna, niespożyte siły i CHĘĆ do pracy i pomocy w każdym problemie. Pełny profesjonalizm i urok osobisty. Chciałbym, żeby ktoś tak reprezentował moją firmę jak Państwa reprezentowała Pani Magda. Gratulacje!

Henryk z rodziną,